| Gunman_4520 a întrebat:

Cum as putea sa i spun sau sa i arat unei fete ca imi place de ea?

6 răspunsuri:
| Narfundo a răspuns:

Ii zici ca o ai mare. O sa fie-n limba dupa tinelaughing.

| cristi11cristian a răspuns:

Inceraca sa intri in anturajul fetei. fa-ti prieteni comuni cu ea (mai ales daca nu va cunoasteti asea bine ) glumeste cu ea, baga-te in seama cu ea si dai anumite impulsuri, iar daca cedeaza atunci invit-o in oras! si de acolo te descurci.

| membrugirl2010 a răspuns:

Sa o chemi pe afara, dar doar voi doi, sa vbesti cu ea pe messhappy. Sa. i dai o floare, o bomboana, sa. i faci complimente.

| crackiswack a răspuns:

Mai greu in ziua de azi, mai ales daca i vorba de o fata pana in 18 ani, sunt mai complicate si mai complexate decat fizica nucleara si Naomi

| claudiu89 a răspuns:

Depinde si cat de bine va cunoasteti, daca ai avut norocul sa o cunosti si sa schimbi cateva vorbe cu ea invit-o la un suc in oras, acolo trebuie sa poti vorbi mai liber si sa-i spui ce simti, daca accepta ai sanse, daca te refuza sau amana raspunsul nu te place.

| emilia_3846 a răspuns:

Depinde de cat de bine o cunosti si de unde o cunosti.adica dk e din gasca sau din cls sau nu stiu de pe mess. poti sa vb cu ea pe mess poti sa o inviti undeva cu pretextu ca vrei sa vb ceva cu ea neaparat. cel mai bine unei fete ii zici in fata tot ce ai de zis nu pe ocolisuri si fara misto-uri pentru ca atunci ea vede ca razi de ea happy. baftahappy