| EmiliaTonciuVasile a întrebat:

Cum as putea sa-i spun unui baiat ca-l plac,dar evntual sa am un as in maneca,gen daca nu-i place de mine,sa-i spun ca era o provocare, chestii gen?

4 răspunsuri:
| Andreea2239 a răspuns:

Daca o sa iispui ca il placi si dupa ca e o provocare sunt foarte multe sanse sa te considere imatura. Daca nu poti sa ii zici in fata, poti sa ii spui pe wapp/Facebook si daca el nu te place va trebui sa ii accepti raspunsul, dar nu gandi negativ sunt sanse la fel de mari sa te placa.

| EmiliaTonciuVasile explică (pentru Andreea2239):

Nu si daca esti supermegaurata.

| Atotstiutorul a răspuns (pentru EmiliaTonciuVasile):

Ooooooooooooooo rekt!

| Muresan_Geo_1987 a răspuns:

Ai putea sa fi ceva de genul "Ma placi?" Daca spune da este foarte bine, dar eventual daca spune nu sa ai o prietena in spate care sa stea cu telefonul in mana si ii spui "A, ok. Eu faceam un fel de experiment social si "numele prietenei" filma acolo" si o arati pe ea.