| anonim_4396 a întrebat:

Cum as putea sa iau o poza dintr un videoclip de pe youtube? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună dimineața.
În momentul în care apare poza care îți place ție, apeși pe „stop", după aceea pe tasta „PrtScr" de lângă „Pause Break" și „Ins" (pe tastatură).
Dacă nu ai programul photoscape, îl descarci, dai „paste" sau Ctrl+V în acest program (la secțiunea „editor"), iar când îți va apărea pagina pe care ai „fotografiat-o", o decupezi cu ajutorul funcției „Crop".
Baftă!