| Florii5 a întrebat:

Cum as putea sa ii spun unui baiat ca eu il iubesc? P.S. :Acel baiat mi -a spus inainte ca ma place si ca ma iubeste, dar eu l-am respins :/ crying

9 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Muhaha ce imi place cum baietii pun la respect nesimtitele care au fost cu nasul pe sus cand acestia cautau afectiune, sper din toata inima baiatul sa te respinga in continuare ba chiar sa se cupleze cu o fata isteata si sa mori de gelozie

| corbulalbrosu a răspuns:

Te sfatuiesc sa devii putin mai tupeista pentru a-l aborda prin orice metode sau mijloace de comunicare, pentru a-l face sa inteleaga ca-l placi, sau daca esti in stare ar fi si mai indicat sa o faci in mod direct fata in fata pentru a-i spune ca ai dori sa deveniti prieteni sau chiar mai mult asa cum s-a exprimat in cazul in care sentimentele lui fata de tine au ramas aceleasi si doreste si el acest lucru. Nu este deloc deplasat ca fata sa fie cea care ia initiativa. Succes.

| Florii5 explică (pentru corbulalbrosu):

Imi place mult cum gandesti, doar ca ideea e ca nu ma pot vedea pana in august fata in fata cu acel baiat ..Intelegi? Si as dori sa -i scriu!

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Florii5):

Cu asta am inceput raspunsul meu; "...pentru a-l aborda prin orice metode sau mijloace de comunicare, pentru a-l face sa... Exact la asta m-am referit sa-i scrii deoarece conversatia poate fi mai putin "tensionata". happy

| Lawliet14 a răspuns (pentru Florii5):

I-ai scris?

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Cere-ti scuze pentru ca l-ai respins si arata-i ca il iubesti.

| Florii5 explică (pentru DoarBogdan):

Asa voi face! :*

| UnBroken2016 a răspuns:

Nu te va crede, asta e clar. Odaca ce l-ai respins, poti sa iti iei adio.