| UnBaiatSimpluCeCautaAjutor a întrebat:

Cum as putea sa îmi fac fosta sa ma vrea înapoi? S-a despărțit de mine și spune ca se simte mai bine acum si nu mai vrea o alta relație chiar dacă lucrurile s-ar rezolva. Cum as putea sa o recâștig? E scorpion, deci e puțin mai impulsiva la nervi.

Ps: am fost împreuna aproape un an și a fost o relație cu bune și rele.

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu te mai place nu incerca s-o mai dregi ca nu vrea alta relatie ca bla bla, nu mai vrea alta relatie cu tine, treci peste.

| Emazio a răspuns:

Nu conteaza ce zodie e, sau daca crezi in zodii poate ar trebui sa intrebi un astrolog si nu pe noi.

Daca este mai fericita asa nu ai ce sa faci, accepta asta si mergi mai departe. Daca o incerci prea mult aiurea o sa iti pierzi masculinitatea in fata ei, si asta o sa iti faca si mai rau la imagine in fata ei.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu poti!
Daca o fata a decis sa te paraseasca, inseaman ca a avut motive intemeiate, sau a gasit un alt baiat, de care s-a indragostit.
Din pacate, o relatie daca nu a mers inainte, nu va merge niciodata.
Si apoi, de ce ai vrea inapoi o fata care nu te-a apreciat si te-a parasit?
Nu-i evident ca nu te iubeste si nu are chef de tine?

| Freya1 a răspuns:

Eu cred ca de cat sa fortez nota si sa strici si ce a rămas mai bine o lasi asa.A fost o etapă din viața voastră ce a trecut si ce va arătat că nu va potriviți.
Dacă e să fiți impreuna timpul isi va spune cuvantul nu o relație forțată.

| Raven a răspuns:

''nu mai vrea o alta relație chiar dacă lucrurile s-ar rezolva''
Ceea ce înțeleg eu, din ce ai spus, e că aveați niște probleme, motiv pentru care v-ați despărțit, probleme care nu s-au rezolvat, că altfel nu-ți mai zicea asta. Nu mai vrea o relație cu tine sau nu mai vrea o relație deloc, cu nimeni? Chiar așa impact negativ ai avut asupra ei? Părerea mea că ai șanse spre zero s-o faci să se întoarcă la tine: ei nu i-a convenit ceva din ce făceai sau nu făceai și, din punctul ei de vedere, nu te-ai schimbat de când nu v-ați mai văzut. Pune-i cruce.

| artemidak a răspuns:

Cui *** ii pasa de zodie xd?

și nu ai șanse cu ea dacă nu te vrea lol