| paulikeEe a întrebat:

Cum as putea sa intru in vorba cu o fata pe mess? ca nu prea ne cunoastem.Si sa nu fiu un om care se baga in seama dintr-o data

Răspuns Câştigător
| Rozasinimicmaimult a răspuns:

Pai scrie-i ceva de genu. " da nu mai conteaza acum " sau orice prostie ea o sa intrebe "CE""? si tu ii spui aaa sczz nu era pentru tine. sunt cam ametit azi,. sua de obicei. si dupa ea o sa spuna nu e nimic pana mea si o intreebi tu cf? si de aici o sa incepeti sa vbiti ::*:*:*:X:X: succes la mine merge mereu :X:X:X