| nagee a întrebat:

Cum as putea sa ma bag in seama cu fetele pe care nu le cunosc? Despre ce am putea vorbi? online, dar in real?

25 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Preferabil sa intra in vorba cu o fata pe care o cunosti, ca la cele online ai toate sansele sa nu faca misto de tine sau sa ramana la stadiu de "vorbit" si atat.
cauta-ti o colega care-ti place, sau ovecina, sau cineva din FB-ul sau instagramul tau, dar pe care o stii si itr in vorba cu ea.
Subiecte sunt despre orice: soare, apa, plimbari, excursii, mancaruri, sport, cinema, samd

| alina2k18 a răspuns:

Le intrebi daca au 2minute ca sa discutati despre Mantuitorul Iisus.

| ancaval a răspuns:

Păi începi cu un salut, evident. Întrebi ce face, cum e, unde lucrează, dacă are frați. Întrebi ce vrei să știi tu.

| anonim_4396 a răspuns (pentru ancaval):

Nu functioneaza.

| ancaval a răspuns (pentru anonim_4396):

Ghinion!

| anonim_4396 a răspuns (pentru ancaval):

Speram sa am cu cine vorbi.

| alexalx1234 a răspuns:

Nu o face. Te vor lua la mișto

| ForeverAlone97 a răspuns (pentru alexalx1234):

Online se poate ajunge usor la block. Eu i-am scris la una ce faci si m-a blocat laughing

| alexalx1234 a răspuns (pentru ForeverAlone97):

Eu imi iau block si fara sa le dau mesaj

Răspuns utilizator avertizat
| ForeverAlone97 a răspuns (pentru alexalx1234):

Cam aiurea

| ForeverAlone97 a răspuns (pentru AngelErmin):

Normal ca sunt plictisite, cand primesc nu stiu cate mesaje pe zi de la diferiti baieti. Indiferenta e cea mai buna.

Răspuns utilizator avertizat
| ForeverAlone97 a răspuns (pentru AngelErmin):

E adevarat ca ele nu fac nimic, de exemplu eu pana acum nu am vazut fete care sa se bage in seama cu baietii. Din pacate, inca mai e valabila tampenia aia ca primul pas trebuie neaparat sa il faca baietii. Eu tind sa cred ca toate ar murii virgine daca baietii nu le-ar baga in seama.

Răspuns utilizator avertizat
| ForeverAlone97 a răspuns (pentru AngelErmin):

Cu alea nu se dezvirgineaza.

Răspuns utilizator avertizat
| ForeverAlone97 a răspuns (pentru AngelErmin):

Plus ca e mult mai dureroasa dezvirginarea cu vibratoare.

| ForeverAlone97 a răspuns (pentru AngelErmin):

N-as crede ca dupa 2 saptamani intervine monotonia in relatia, se stie ca iubirea dureaza 3 ani, de aici incolo intervine monotonia. Sunt unii oameni care au aproape orice si nu se stofoaca deloc, de vreme ce altii muncesc enorm si nu au parte de prea multe.

| EuNuImiIubescViata a răspuns:

Nu te bagi in seama, pe fete nu-i intereseaza cocalarii ca tine