| Jmeker289 a întrebat:

Cum as putea sa ma pun cu o fata care imi zice ca nu am sanse!?

Răspuns Câştigător
| StevenMetalhead a răspuns:

Heh, aia te testează. Vrea să-ți arate că nu ești pentru ea și ca să o poți cuceri trebuie să fii un mușchios pe un bentley negru, având apartament propriu, etc. Dar în realitate așa fată o poți vedea cu niște fraieri care nici casa nu și-o pot achita și te întrebi " cum naiba? ". Îți relatez acum foarte simplu și poate chiar îți va părea crazy ceea ce voi zice mai jos:
1) Fii responsabil de anumite lucruri. Adică încearcă să te ocupi cu ceea ce trebuie ( dar așa ca ea să vadă ) ceea ce-ți place, să zicem, mergi la sală, înveți sau te implici în diverse activități, acum sunt mii de ong-uri, pe unde n-ai mai vedea. Asta-i necesar ca ea să vadă cu tu nu ai nevoie de dânsa, pentru că ești un om ocupat.
2) Ignor-o, ignor-o, ignor-o. Poți să te saluți când treci pe lângă ea, dar nu te apropia să vorbești cu dânsa sau să ceri ceva de la ea, dimpotrivă, fii mai agresiv și rău ( doar cu ea ) în sens că îi poți arăta lipsa de interes și când o privești și vă întâlniți cu ochii, fă așa o privire ca și cum nu-ți pasă.
3) Flirtează și comunică cu alte fete. Asta o va arde, crede-mă. Comunică cu ele, glumește și arată-le că ești independent și că ești curajos ( iarăși o poți face când ea e prin apropiere ).
4) Ea în acest timp ce va face? Se va întreba pe unde ești, de ce nu-i acorzi atenție, de ce te comporți așa cu ea, cu ce fetele celelalte sunt mai bune ca dânsa?
5) Iar la final peste un timp te poți apropia de ea și să-i propui să ieșiți la o plimbare, dar așa, mai autoritar fii, în caz că ea refuză. La 80% îți garantez că ea va fi de acord.
Dar știi că spre final tu nu vei mai avea nevoie de ea, tu fiind înconjurat de prieteni și fete mișto, fiind un om curajos și responsabil, crezi că vei mai avea nevoie de ea? Heh. Nici cum. Dezvoltă-te frate, fii mai bun decât ești azi și încearcă să fii bărbat.

| SG1995 a răspuns (pentru StevenMetalhead):

Asta functioneaza daca tipa are un minim interes pentru el, daca eu as aplica tactica asta pe tipa care m-a respins ar durea-o-n cot, pentru ca nu are interes, dar buna incercare.

| StevenMetalhead a răspuns (pentru SG1995):

Poate ai dreptate, ar durea-o, dar vezi că și lui după toate astea îi va fi indiferent de ea. Așa că poate aplica acești pași.

| Jmeker289 explică (pentru StevenMetalhead):

Mersi frate!

7 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

De ce ai mai vrea sa te pui cu ea daca iti spune ca nu ai sanse e clar ca ori i-ai facut ceva nasol ori e inganfata cu nasul pe sus si te crede zero barat.Acuma depinde de tine daca esti asa incapatanat si ambitios gaeste-i punctul slab apropie-te de ea oarecum suptil si vezi ce rezolvi

| SG1995 a răspuns:

Nup, nada, nimic, zero sanse, treci peste.

| Necunoscut112 a răspuns:

Unde să te pui?

| Lupu_Andrei_1998 a răspuns:

Nu mai poti, daca ti-a spus asta inseamna ca ai calcat pe bec, incerca dupa mai mult timp, desi e putin probabil sa uite.Salut!