| Andreea555555555555 a întrebat:

Cum as putea sa-mi produc placere daca nu pot sa-mi fac fantezii sau sa ma excit cu gandul?

5 răspunsuri:
| romeo78 a răspuns:

Caută pe YouTube astfel de lecții.

| corbulalbrosu a răspuns:

Incearca sa vizionezi filme de dragoste cu scene erotice, sau filme pentru adulti. Incercarea moarte n-are. Sanatate!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Omul are nevoie de plăcere, căci nevoile vieții te îndrumă spre voluptate și plăcere, de aceea acceptăm lucrurile plăcute și le evităm pe cele neplăcute, dureroase. Dacă cauți să îți faci plăcere singură rezultă că îți lipsește plăcerea din lumea reală. Dacă nu o poți realiza cu fantezia proprie, să te mai antrenezi, fantezia se antrenează ca și mușchii.

| Emma30555 a răspuns:

Dacă nu te exciti fizic nu prea simți nevoia de placere fizica, cam merg împreună cele doua. Plăcerea sexului adică dorința de a face sex vine în urma unei exicitari

| Bonbardieruldeweekend a răspuns:

Orice ai face tot te pacalesti pana nu gasesti un barbat care stie sa te iubeasca nu rezolvi, e greu pe timpul asta majoritatea sunt copii pana la 30 de ani si dupa moși...