| ZoltanSzabo17 a întrebat:

Cum aș putea să scap de anumite fantezii erotice ieșite din comun care-mi pun în pericol reputația?

5 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Ți-ar putea eventual strica reputația dacă (și numai dacă) NU ar mai fi doar fantezii, ci le-ai pune în practică ȘI s-ar afla despre ele.

| mentholinks a răspuns:

Te crezi vreun zmeu? Ce reputatie ai ca sa stim care-i miza?

| Freddie23 a răspuns:

Foarte simplu... le pui in practica!
Orice fantezie este o fantezie pana se intampla!

Daca ai de gand sa apleci profa de engleza pe catedra si s-o arzi in fata clasei, ala e viol si altele! sa nu facem confuzie - stai legal!

| MaTeOGG a răspuns:

Care dantezii, pentru ca unele sunt comune, si majoritatea s-au obisnuit, dar daca ai una cu nu stiu ce profa sexi, stai usor!

| Danu55 a răspuns:

Du-te la psiholog