| EduardPaul94 a întrebat:

Cum as putea sa scap de starea asta de melancolie care o am acum? ma gandesc la tot felul de intrebari stupide.chiar daca ma gandesc la altceva tot nu pot scapa d ele. si ma doare asa capul! sfaturi va rog urgent.

Răspuns Câştigător
| tuGatita a răspuns:

Mi se intampla si mie si ma tine cateva zile. asta daca nu ies pe afara si stau mai mult singura. tot asa ma gandesc la intrebari chiar idioate...cum e in lumea de dincolo, daca voi ajunge acolo, ce se intampla daca nu stiu ce fac, daca ma imbolnavesc bla bla bla. iti vor trece. incearca sa iesi mult pe afara cu prietenii, daca ai iubit stai cu el o mare parte din zi, daca nu cu o prietena. iti poti face unghiile ca sa iti ocupi timpul. pentru mine machiajul e o terapie. daca sunt nervoasa, frustrata, trista si ma machiez imi trece. si incearca sa papi ciocolata. nu numai ca e superrrr buna dar te face sa te simti mai fericita. poti sa iti gasesti si tu dif activitati. mergi si la cumparaturi si ia-ti ce iti place. asa vei mai uita de ganduri si intrebari fara raspuns. sper ca te-am putut ajuta macar un pic

2 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Askulta muzicaa vesele gandeste ca daca ai trecut pana acum peste toate poti sa treci in continuare. timpu le rezolva pe toate peste cativa ani o sa razi si o sa fi mandra de tine ca ai trecut peste probleme. lupta sa iti fie bine gandeste-te la ce te face fericita du-te la tara ajuta pe cineva iesi afara cu prietenel vorbeste cu ele distreazate ca e VARAAAAAAAAAAAAA:X

| ignore a răspuns:

Askulta muzicaa vesele gandeste ca daca ai trecut pana acum peste toate poti sa treci in continuare. timpu le rezolva pe toate peste cativa ani o sa razi si o sa fi mandru de tine ca ai trecut peste probleme. lupta sa iti fie bine gandeste-te la ce te face fericit du-te la tara ajuta pe cineva iesi afara cu prieteni vorbeste cu ei distreazate ca e VARAAAAAAAAAAAAA:X