| deea_7664 a întrebat:

Cum ati reactiona daca ati afla ca persoana de care va place.va place si ea pe voi!

10 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

In primul rand as fi foarte fericitalove strucklove strucklove struckIar apoi as incerca sa ma inteleg cat mai bine cu acel baiat happy Sa fiu mai apropiata de ellove struck

| ÅñdRa a răspuns:

:XM-as duce la ea si iasi spune:buna am auzit ca si tu ma placi si eu te plac ce zici daca am incerca sa avem o relatie:X

| Victoria a răspuns:

As fi prea fericita ca sa fie adevarat.

| tim a răspuns:

Asta asa caz fericit chiar nici prin imaginatie nu mi-a trecut!

| Tourniquet a răspuns:

M-asi intimida, nu ma asteptam. laughing.

Si asi sta de vorba cu el. dar acum ca am aflat ca ma place am ramas asa ceva de ex,, Cum naiba? El/ea sa ma placa?!" laughing. love struck. m-asi fi bucura, dar asi ramane si uimita. laughing

| RainDrop a răspuns:

As fi fericit de tot big grin

| Aries90 a răspuns:

Nu m`as mira, dar m`as bucura si as sta de vorba cu el. big grin

| someone_8322 a răspuns:

Wow :O
paii ar fi super smug

| dgvfm a răspuns:

Sincer, eu las oprii si i-as spune ce simt pentru el, in cazul tau, sau pentru ea, in cazul meu, uneori oamenii care se iubesc, din cauza, timiditatii, nu se vor intalnii niciodata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand as fi in al noulea cer! restul nu ar mai conta pentru mine si as incerca sa ma apropii din ce in ce mai mult de acea persoana.