| lavinia_7948 a întrebat:

Cum ati reactiona daca cineva v-ar propune o aventura de o noaptehappy?

12 răspunsuri:
| bogdan74688 a răspuns:

As intreba 3 lucruri laughing Cand? Unde? Ce mai asteptam? laughing
Mah, sincer nu stiu. Depinde foarte mult de cum arata tipa, si de starea mea, dar in principiu, as accepta.

| Comeandtellmesomething a răspuns:

Cu*** la orizont

Răspuns utilizator avertizat
| GrellSutcliff a răspuns:

rolling on the floor cum as reactiona? daca mama nu ar stii ar spune da cu siguranta dek cererea vine de la fostul meu iubit.

| eusiatat_9429 a răspuns:

Pai acum depinde cine vrei sa iti raspunda, baietii in proportie de 90% or sa spuna DA, fetele in proportie de 90% or sa spuna NU, dar in realitate depinde de caracterul omului

| LittleZu a răspuns:

As refuza, clar! Daca as accepta, eman un aer de usuratica.happy

| viorelos a răspuns:

Daca ai cap gandeste varzta apoi consultate cu persoana doar nu esti.
care sa profite apoi ca comenteza
sa te arate cu degetu...
ceao

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oh, numai fete cuminti pe site-ul asta...

| valceanul a răspuns:

Daca iti plac,, aventurile,, acceptzi!

| nicoleta_7562 a răspuns:

Eu m-as simti jignita si nu asi accepta

| nicoleta_7562 a răspuns:

Depinde de fiecare persoana, sunt multi si multe care accepta...dar eu nu asi accepta

| mario_3006 a răspuns:

Foarte bine