| nujcatoatesuntluate a întrebat:

Cum ați reacționa dacă iubita/iubitul v-ar spune ca a aparut altcineva in viața lor și nu știe pe cine sa aleagă?

14 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

As fi extrem de jignit si furios si i-as spune sa mearga la celalalt, iar pe mine sa nu ma mai caute niciodata.

| Ofiintă a răspuns:

Având în vedere faptul că îmi sună a telenovelă, cred că aș renunța la persoana respectivă. Asta pentru ca să nu stau în calea fericirii lui. Majoritatea dintre noi știm ce presupune o telenovelă, și anume: drame inutile, personaje mai puțin cerebrale, atitudine siropoasă.

regis
| regis a răspuns:

Fara dubii, i-as spune sa il aleaga pe celălalt.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Ar insemna ca nu stie daca te mai iubeste.

| Wr3nch a răspuns:

Sa iubesti doua femei, nu stii pe care o vrei...

Depinde cine e cealalta persoane. Viata in trei poate fi okey?

| Fatamuntilor a răspuns:

Drum bun si cale batuta.

| SilentRain a răspuns:

La cat de geloas sunt de fel ...in cel mai bun caz ma despart de el după ce ii sparg capul /fac pagube materiale laughing), bine poate exagerez, mă ofig și-o să plec
Nu pot sa fiu obținune pentru nimeni și nici nu-i obligat să stea cu mine din mila

| Lukasssz a răspuns:

I-as spune sa nu ma aleaga pe mine, nu sunt prostul nimanui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Heei!

Daca eu eram cel cu care rezoneaza, nu ar fi existat un al doilea.

I-as spune sa mearga mai departe cu el si as aprecia sinceritate, iar restul ar fi problema mea daca as suferi sau mai stiu eu.

Mult succes!

| Den1sa a răspuns:

Ias spune drum bun si cale batuta, ii doresc din suflet sa fie fericit cu oricine vrea el sa fie in viitor, iar eu mias continua de viata mea : )

| Rux04 a răspuns:

Bună. Eu în locul tău i-aș da libertate. Dar apoi dacă vrea să se întoarcă la mine, exclus. Casa și inima nu sunt hotel.

Răspuns utilizator avertizat
| Karlson a răspuns:

Eu i-as spune asta:
"Am inteles. Am sa te rog sa ramai alaturi de el/ea. In caz ca relatia voastra nu va functiona, la mine nu te intorci."

| DanielaGarcia a răspuns:

Simplu,i-aș zice fa ce vrei e alegerea ta ramai cu amintirile frumoase cu noi cred că n-am fost sa fie sper sa fi fericit/ă poate e mai bine fiecare pe drumul lui