| Miihaa a întrebat:

Cum ati reactiona daca iubitul/a va inseala? Mai ales daca i-ati prinde?

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Omul este poligam ca ne mintim ca este monogam asta e altceva, eu nu cer monogamie nimanui

| Violleta2022 a răspuns:

Cu nu-mi plac scenele si nici tiganeala, probabil ca as face stanga imprejur si as pleca de acolo imediat, despartindu-ma defintiv de iubitul cel curvar.

| Emilian65 a răspuns:

As lasa-o sa insele in continuare iar, eu as gasi o alta iubita care sa ma iubeasca si sa nu mai fiu inselat.

| deeeaqq a răspuns:

Arunc cu cartofi în el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu dar am un prieten care a facut ceva destul de amuzant. Si-a prins cel mai bun prieten calare pe iubita lui. El trebuia sa vina dupa 2 zile asa ca pitipoanca avea unda verde la sex, presupun. Oricum, i-a dat pe amandoi afara fara sa tipe sau sa fie violent. Fata facea misto de el ca e prost si nu e nici macar in stare sa ii faca ceva lui ala. Culmea, 2 saptamani mai tarziu vine nebuna sa planga la el la usa ca e un nenorocit fara inima ( nici atunci nu a bagat-o in seama ). Cica ea la inselat si el nu o iubeste deloc pentru ca vezi domne nu a sunat-o macar sa o faca panarama sau mai stiu eu ce. Nu i-a pasat deloc de ea. A durut mai tare indiferenta se pare. Din ce mi-a spus el a fost destul de naspa pentru el, stiu ca vreo 2 zile nu a mancat dar nu i-a arata ei asta nicidecum. Baiat destept.

| Ecaterina2016 a răspuns:

Depinde de mai multe aspecte...Dar o partida de sex nu e crima de om.

| litere123 a răspuns:

Papuceii

| Babliloniana a răspuns:

Foarte rau dar mas razbuna pe ea pentru ca ea a ridicat coada nu barbatul e de vina