| Ancutza05 a întrebat:

Cum ati reactionat la primul sarut?:X

4 răspunsuri:
| ιυвιтα a răspuns:

Am incremenit din pacatelaughing
A fost ciudat m-am trezit dintr-o data sarutata...

| volum a răspuns:

Eu am simtit ca in spatele meu sunt numai inimioare daruite fetei pe scurt eu am ramas impietrit timp de 5 min si dupa am cazut in fund dar a fost bine pentru ca eram pe iarba
day dreaming a fost prea frumos ca sa fie adevaratday dreaming:X

| SmokeyEye a răspuns:

Eram la bloc cu prietenii si ne jucam adevar sau provocare.Am primit provocare sa sarut un baiat.Nu i-am spus ca nu am mai sarutat pe nimeni inainte. Aveam 12 ani. Sarutul a durat vreo 20 secunde, timp in care am stat doar cu buzele lipite de a lui si el facea niste chestii cu limba. Am uitat sa respir in momentele alea, aproape am ametit.

| jajajaja32 a răspuns:

Hmm :X
eu imi amintesc k a fost frumos dar nu a fost cu persoana dupa care mi-as da si viata. Acum cand sunt cu un baiat pe care il iubesc enorm nu ma mai satur din sarutari :X