| VasileAmadon a întrebat:

Cum ați vrea sa arate un băiat?
Cum ati vrea sa arate o fată?
Eu:sa fie blondă, de la 1, 60 în sus să nu fie grasă dar nici schije sa aiba ceva forme, deșteaptă și daca se poate mămoasă ca, asa sunt si eu

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Sunt fata, deci descriu cum as vrea sa fie un baiat preferat:
- foarte inalt, peste 1.90m, atletic, ochi albastri sau verzi si inteligent, respectuos, carismatic si vesel.

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Blond, ochi albaștri, să nu fie prea înalt față de mine, constituție masculină, nici slab nici gras dar nici cu mușchi din aia super definiți că mi se par scârboși.

| corbulalbrosu a răspuns:

''... și daca se poate mămoasă ca, asa sunt si eu big grin ''
Ca sa poata sa-ti dea t(z)at(z)a, atunci cand visezi urat si sa te linisteasca. laughing

Răspuns utilizator avertizat