| Ymela a întrebat:

Cum ati vrea sa fie o fata la prima întâlnire; din toate punctele de vedere:fizic,la caracter,ce miros sa aibă, cum sa se raporteze/adreseze tie?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sa stie ce e o conversatie apoi sa fie curata. Multe nu stiu sa mentina o discutie activa

| corbulalbrosu a răspuns:

Dulce, ....ca o acadea big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar fi prea subiectiv sa incep sã enumãr ce imi place mie.
Uite eu tot ce ii cer Este sã ajungã la ora stabilitã, si sã nu stea pe telefon in timpul intâlnirii, asta eu zic cã este putin de bun simt.
Restul sã fie exact asa cum vrea sã fie, eventual sã imi zicã cât mai mult despre ce ii place sã facã in afarã de scoalã, job, prieteni, barfe, vorbe goale
ORICE!

| Golyat18 a răspuns:

Sa-mi traga o palma si apoi sa-mi spuna:
tie nu iti trebuie o fata ratatule nu te pacali singur.

| LilPeep a răspuns:

Nu stiu, nu stiu d'astea