| PitikBhaa a întrebat:

Cum atrag atentia unui baiat? Este cu mine in scoala, am id-ul lui, in caz a ar fi de folos pentru raspuns.

2 răspunsuri:
| AnNe a răspuns:

Cica sa se imbrace mai hot...nu asa se atrage din prima oara atentia unui baiat.fi draguta cu el vorbeste-i dar nu te da prea in spectacol deoarece o dai in bara fi uh insati si totul o sa vina de al sine ciuswave

| cosmin2sun a răspuns:

Simplu. imbraca-te putin mai hot intr-o zi cu o fusta mai scurta sau un decolteu ceva. vei atrage nu doar privirea lui ci a mai multora