| Nimeni256 a întrebat:

Cum atrageți un bărbat in pat?(ce trebuie sa faci)?

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu-ti trebuie decolteu adanc si nici fusta scurta, ca sa atragi pe cineva in pat, doar sa ranzesti la el si sa-i arati ca esti disponibila.

| corbulalbrosu a răspuns:

Flirtezi cu respectivul barbat cat mai mult si cat mai... nuantat.

| Celcestietot a răspuns:

Un anumit barbat sau vrei sa faci asa cu cat mai multi?

| Nimeni256 explică (pentru Celcestietot):

Un anumit bărbat

| Celcestietot a răspuns (pentru Nimeni256):

Trebuie ca el sa vrea, sa vina dorinta de la el. Daca nu te place pe tine, nu ai ce face, trebuie sa fim realisti.

| Sofer a răspuns:

Cu decolteu la vedere și fundul sa se vadă și te uiți la el și gata l-ai atras laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa ai un decolteu cat mai adanc. Sa te machiezi strident. Fusta cat de scurta. Chiar e asa greu? Reteta clasica de fufa laughing))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa-i spui care-i treaba. Asta trebuie sa faci.
Eventual și să sari pe el. Fara prea multe abureli.