| anonim_4396 a întrebat:

Cum calca cocosul, gaina? Ce baga, unde baga? Scuze pentru intrebare, dar am si eu o curiozitate.

6 răspunsuri:
| Pho3nix a răspuns:

Cocosu da cu ciocu la pasarica.

| iri a răspuns:

Sincer, si eu m-am gandit de cateva ori la asta, dar nu am reusit sa ajung la o concluzie.

| alecs871 a răspuns:

Vrea sa invete omu`, sa experimenteze dupa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Help... moderatorii? A inceput vacanta? Dar ce intrebare e si asta?
Simpaticule sau simpatico, pune intrebarea direct pe google: cum se trage gaina cu cocosul? Ti se dau si imagini, iti promit!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Incearca si tu!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tot eu... Mi s-a dat un vot stupid deci ma simt obligata sa-l ajut. Nu de alta dar cica TPU e un sit utilitar pe care intrebam ce vrem. Deci raspund si eu in consecinta: intreaba-l pe profesorul de zoologie sau du-te cu o lanterna intr-un cotet si stai la panda. Eforturile iti vor fi recompensate!
Multumesc dinainte pentru un stupid in plus. Asta merita cei care-si dau osteneala!