| krisstinka a întrebat:

Cum caredetzi care e probema lui? daca sunt cu el de 3 luni si nu mi-a spus niciodata "te iubesc"sh parca nici nare de gind s-o faca. da imi spune ca ii place de mine enorm de mult. ajutati-ma,!

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Probabil e sincer. Dupa doar 3 luni nu are cum sa te iubeasca. Poate tine la tine, poate te place, poate ii esti draga, dar iubirea se construieste in timp. Tu ai prefera sa te minta grosolan? Ai rabdare, o sa apara si iubirea, in mod cert si atunci ti-o va spune. Dar nu atat de repede.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Pey e si normal, doar nu vrei sa-ti zica dupa 3 ziletongue
Eu mi-am primit decclaratia dupa 4 luni si mi s-a parut foarte devreme.
laughing

| Bacemi a răspuns:

Daca nu ti-a spus inseamna ca nu o simte. Probabil vede relatia voastra ca ceva de genul, o fac si pe asta cat o tine. Nu cred ca s-ar vedea o viata intreaga alaturi de tine. Unora le e teama ca daca spun cuvintele acestea vor fi luati peste picior. Altii sunt orgoliosi si prefera sa detina controlul tocmai pentru ca nu spun cuvintele acestea. E important daca simti din felul lui de a fi in ce mod vede relatia aceasta. Din ce imi spui tu pentru el esti o oricare alta fata. Ii placi dar nu te iubeste.

| anad a răspuns:

Cati ani ai, ca dupa cum ai scris esti inca in clasele primare.(credeti, si, mi-a, si, n-are, gand, s-o, ajutati-ma; la inceputul propizitiei se scrie cu litera mare). Lasa-i timp sa te cunoasca si sa prinda curaj.La momentul potrivit iti va spune sigur.

| LCD a răspuns:

Dar de ce sa iti spuna dupa DOAR 3 luni ca te iubeste?
ii place de tine foarte mult, asta-i bine. iubirea vine in timp.
dovedeste-i ca ii meritzi iubirea si continuati relatia.
nu e nici-un dezastru
si nu are nici-o problema

| Dan_Tm a răspuns:

Pai, de ce sa iti spuna? Nici eu nu-i prea spun ei, dar o musc si intelegewinking

| Pana a răspuns:

Poate ii este greu sa spuna "te iubesc" pentru ca eu consider ca vorbele astea nu se spun asa aiurea sau cu usurinta.sau daca ar fi sa o luam pe partea cealalta, tine la relatia asta cu tine poate doar ca sa ajunga la placerile carnale. n-as vrea sa fie asa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic intreaba-l de ce nu ti-a zis nu te mai iubeste?