| koopman a întrebat:

Cum convingi o fata sa te sarute?

12 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

Da' cine a zis ca trebuie sa o convingi?
ce cu forta nu merge?
deci stii cum faci? hai ca iti zic eu.: o ie-i de par si o tragi inspre tine, daca vezi ca nu vrea, ii dai si o palma... ca doar nah... pana unde cu manierele asta? nu? laughing
Apropo sa imi zici daca a functionat.rolling on the floor
hai bafta!

| Rebecca009 a răspuns (pentru madyddd):

Asa au facut iubitii tai? te-au luat la viol? laughing De fapt nu avea cum sa fie viol. Tu iti doresti sa fii violata

| madyddd a răspuns (pentru Rebecca009):

Auzi papusa, unii inteleg ce pot, cei mai multi ce vreau. Invata sa-ti ti limba in frau; cinci cuvinte nesocotite l-au costat pe Zaharia patru zeci de saptamani de mutenie.

| Rebecca009 a răspuns (pentru madyddd):

E o amenintare?

| madyddd a răspuns (pentru Rebecca009):

Iubita, eu nu amenint (nu sunt genu') trec direct la fapte. big grin
Oricum las-o balta...happyToti traim sub acelasi cer, dar nu toti avem acelasi orizont. Si ca un sfat, asa ca de la prietena la prietena: nu uita sa Fii atenta la... ce esti atenta! Memoria trebuie sa fie un depozit, nu un cos de gunoi. Toate cele bune, draga Rebeca! hai te-am pupat de te-am sufocatkiss kiss kiss

| Rebecca009 a răspuns (pentru madyddd):

Bine, colega, pace! Si scuze pentru replica ironica. Nu credeam ca pui la suflet! Vorba ta, e loc pentru toata lumea aici! Te-am pupat, si, ne mai harjonim cu alta ocazie laughing Dar mai usor cu dulcegariile, ca se interpreteaza. Numai bine!

| costellodonatz a răspuns:

O ameninti cu arma!

| DeeaLove4 a răspuns:

Pai nu poti sa o convingi! Mai ales daca ea nu vreahappyFa in asa fel incat sa te placa si sa vrea ea din proprie initiativawinking:*

Succes:*:*

| MasterXXL a răspuns:

Trebuie sa fi dragut cu ea si sa fiti prieteni buni.Si sa simtiti acelasi lucru!
Ar fi si violul dar... daca vrei inchisoare esti invitatul meulaughingNu ma am glumit

| Marian_Rodica_1984 a răspuns:

Eu sunt fata si depinde:
sa deveniti prieteni apoi sau doar un sinplu salut
da in caz de un sinplu salut ar trebui sa o saluti tu
iar pentru cealalta varianta dupa ce o saluti faci cunostinta cu ea

| Lolecuta a răspuns:

Nu trebuie sa o convingi, ci trebuie sa ii areti ca iti doresti acest lucru. Poate si ea isi doreste si atunci se va produce intre voi o scanteie

| mirel158 a răspuns:

Si daca ancerc sa-i arat ca si eu vreau asta si ea ma respinge? amprumut o arma de pe cs sau din armata si o ampusclaughing.