| aSH a întrebat:

Cum credeti ca ar arata pentr-u voi o seara romantica pentru voi?

Răspuns Câştigător
| miky06 a răspuns:

Sati spun sincer asa ceva nu se poate gandi dinainte dragostea vine spontan mai ales daca se iubesc 2 oameni si lasa sa decurga totul normal si o sa fie bine nu-ti imagina asa ceva fi alaturi de persoana iubita pentru ca dragostea se face in 2 si totul vine din iubire

2 răspunsuri:
| Bianca_2742 a răspuns:

Poi ceva romantic o muzica frumoasa ceva de genu si sa dansam incet si sa ne punem in pat incep sa incepem sa ne sarutam si sa dam incet hainele jos ceva lunt frumos niste saruturi pasionale...acum gata ca deja am zis mult ceva frumos oricum rolling on the floor

| aSH explică:

laughing era doar o intrebare laughing