| toygirl a întrebat:

Cum crezi care este culoarea iubirii...si de ce?=)

Răspuns Câştigător
| costyn162 a răspuns:

Toti vad iubirea rosu dar cred ca in toate situatiile se combina si cu negru pentru ca mai ales in perioada adolescentei iubirile sunt trecatoare si fiecare lasa o urma de tristete persoanelor.

11 răspunsuri:
| bluerose a răspuns:

Albastra...happy

| Hmmmm a răspuns:

Alb, negru, roz si rosu.alb deoarece iubirea mereu e pura, neagra deoarece de cele mai multe ori provoaca suferinta, roz deoarece atunci cand iubesti vezi viata in roz zi rosu deoarece pasiunea nu poate sa lipseasca niciodata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alb-negru! pentru ca ori esti iubit, ori nu...depinde de fiecare, unii o vad in roz, ei bine, nu e asa!

| Sniper a răspuns:

De acord cu @Lora -Un curcubeu!winking

| bluesky a răspuns:

Rosu, pentru ca e culoarea pasiunii!

lolita
| lolita a răspuns:

In adolescenta roz (totul este perfect si nimic nu conteaza), la maturitate rosu(deoarece implica si sexul si alti factori din afara relatiei) si la batranete alb sau negru ( ori obisnuita si respect ori ura).

| Razvan a răspuns:

Albastru.Ca un ocean plin de deziluzii, dar si de ape linistitehee hee

| yanny`s a răspuns:

Rosie:X

| Im.GIulee a răspuns:

Roz, o culoare dulce, ca si iubirea de la inceput...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rosu