| Lazar_Alexandru_1993 a întrebat:

Cum cuceresc o fata careia ii place de alt baiat dar acestuia nu ii place de ea?

2 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Nu e ok sa te bagi. Fata nu o sa-l uite prea curand, o sa incerce sa fie cu el si o sa se gandeasca la el iar tu o sa suferi. Nu cred ca ai vrea sa fie cu tine doar de dragul de a fi.

| corbulalbrosu a răspuns:

Daca nu exista atractia din partea unuia si astfel acest sentiment nu este reciproca, probabilitatea sa apara astfel de sentimente ulterior este destul de mica si din acest motiv relatia nu va deveni una adevarata motiv pentru care unul dintre parteneri va ramane vesnic nefericit. Incearca sa-ti gasesti o fata care sa te placa pe tine, sa te admire, tu sa-i devii "zeul" caruia sa se "inchine". big grin