| Cristian_Sufletel_1990 a întrebat:

Cum cuceresc o fata cu un an mai mare?

Răspuns Câştigător
| OrdanKarris a răspuns:

Inainte sa intrebi cum cuceresti pe cineva intai intri in discutie cu persoana aia sa vezi daca e posibil, daca exista chimie. Daca nu exista chimie treci la urmatoarea. Nu faci obsesie pentru acea persoana. Nici o muiere nu este speciala. Toate sunt la fel cu mici diferente. Nu merge una treci la alta, nu merg zece va merge a 11-a. Nici o muiere nu merita sa pierzi mai mult de 1 saptamana daca vezi ca nu merge treaba si nu arata real interes.

Mentalitatea aia ca trebuie sa te placa muierea pe care tu o ai in vizor e o prostie si vei suferi daca gandesti asa. Muierile sunt dispensabile. Unde e una sunt si urmatoarele 3.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ori vorbesti cu ea ori astepti cand ajungi de varsta ei.

| Andreeush a răspuns:

Un an diferență nu e cine știe ce.
Încearcă să vorbești cu ea.

| Rhea44 a răspuns:

Cu scara? glumesc... te bagi in seama cu ea și dacă e posibil sa o Cunoști între timp