| paulpojoga a întrebat:

Cum cuceresc o fata din zodia varsator?

Răspuns Câştigător
| ๖ClaSSic a răspuns:

Eu sunt fata si din intamplare - si in zodia varsator- si iti spun ca mie la un baiat imi place: amuzamentul ( dar sa nu crezi ca ma atrage cu glume din alea seci sau cu prostiihee hee - chiar deloc, pur si simplu sa aiba simtul umorului ), apoi sa fie dragut, sensibil, discret, atent cu mine, iubitor si afectuos si macar sa-l vad ca incearca sa-mi faca pe plac big grin Pe mine sincer cred ca un baiat m-ar putea cuceri cu simplitatea lui happy

13 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Nu conteaza zodia!
Daca te ghidezi dupa asemenea chestii...

| Noone4u a răspuns:

Hei sunt fata si sunt si zodia varsator si cel mai mult la un baiat imi place sa fie amuzant. Succes

| claaau a răspuns:

Prima data va trebui sa-i fi prieten si o perioadata sa fi langa ea in momentele vietii si dupa o sa vezi ca nu trebuie sa mai faci nimic pentru ca se va indragosti de tine si asa se formeaza un cuplu plecat de la baza unei prietenii frumoase

| CannbalCorpse a răspuns:

Doamne ce intrebare, tu crezi in prostiile alea.O cuceresti la fel ca si cu celelalte zodii.

| paulpojoga explică (pentru CannbalCorpse):

Si cum le cuceresti pe celelate fete din celelalte zodi?

| CannbalCorpse a răspuns (pentru paulpojoga):

Te comporti frumos cu ea o respecti o faci sa fie fericita.

| ๖ClaSSic a răspuns:

Dar iti spun ca NU conteaza zodia nici in proportie de 5%

| xanderblackx a răspuns:

Cu tupeu... bai v-au prostit toate lucrurile astea cu zodii si alte minuni... in fine

| Stefanyax0 a răspuns:

O sa iti dau cateva sfaturi legate de interesele acestei zodii. Daca vrei sa ii captezi atentia trebuie sa o sochezi, ea este o persoana care oricum socheaza prin modul in care se comporta, prin limbaj si prin imbracaminte. Ca sa o sochezi trebuie sa fi foarte creativ, eventual daca esti intr-un club ia cu tine o carte cu un titlu pompos si prefa-te ca citesti in raza ei vizuala. Apoi roaga-o sa se uite sa nu iti fure cineva cartea pana mergi sa iti comanzi un martini sau altceva ce bea numai James Bond si tu. Bineinteles ca pentru gestul ei ii vei cumpara ceva – asa ca poti sa o si intrebi ce doreste de la bar. Asa ai deja un subiect de discutie cu ea, iar daca cartea este ceva gen Kama Sutra nu va rezista sa nu o priveasca si vei avea inca un subiect deschis pentru a comunica. Zona erogena pentru o femeie varsator este zona pulpelor de la genunchi la glezne. Daca e dispusa sa ii faci masaj de acolo sa incepi si tot acolo sa termini masajul. Va fi atat de incitata incat nu te la lasa sa mai zici nimic tu si va lua ea initiativa. Bafta!

| ZiZan a răspuns:

Depinde de personalitatea fiecaruia, nu prea are legatura cu zodia... si tinand cont de raspunsurile de mai sus, tin sa spun ca si eu sunt varsator si mie daca imi place un baiat imi place pur si simplu. big grin

| KooKoo a răspuns:

. Stai s-o intreb pe mama laughing)

| Sisitta a răspuns:

Buna dragule! nu joaca rol semnul zodiacului, ci calitatile care o vor impresiona pe ea, dacă desigur dispui de vreo calitate.In orice caz atenție cit mai multă si tipicul (Flori, bomboane, porche cayenne big grin)

| zubagvatic a răspuns:

Ii dai o oala, ca sa toarne acolo tot ce varsa... cea mai buna metoda, garantat sa mearga!