| florynstelystul2008 a întrebat:

Cum cuceresti o gagica? as dori raspunsuri concrete/fara misto:X si as dori sa-mi spuneti concret :*

dau funda :X

Răspuns Câştigător
| JoshuaNNN a răspuns:

Salut, sincer dai dovada ca esti educata si scrie coerent. Ai fi putut sa intrebi, "cum pot atrage o fata", nu gagica ca pana la urma ne aflam pe un site, nu in cartier.
Raspuns: O sa ti se para ciudat, dar la mine a functionat mai tot timpul...Ma uit insistent la fata de care imi place, bineinteles ca ea observa si vazand asta imi acorda mai multa atentie, ba chiar tot ea ma baga in seama si imi cere id-ul.Acum nu iti spun ca asta va merge la toate fetele, dar la majoritatea da, daca te uiti insistent doar ii atragi atentia.
Urmeaza cererea numarului de telefon sau a id-ului de mess, o poti face tu daca esti un baiat mai indraznet.O sa iti dea cu siguranta ceea ce ceri. Dupa poarta o discutie mai civilizata cu ea [ adica nu incepe cu vrajeli gen "ce faci pisi?", o sa primesti un mareee ignor], intreab-o chestii "random", ce muzica ii place, ce materii ii plac, etc.
Daca iti place cum vorbeste, caracterul ei si asa mai departe, dupa ce observi ca intre voi se "infiripa" ceva, invit-o in oras la un film/ la un suc ceva. Daca accepta e deja a ta, daca nu: ori nu ai stiut cum sa te comporti, ori poate are deja pe cineva sau pur si simplu nu o atragi.
Ps: Sa nu crezi ca poti atrage orice fata, acum sa fim seriosi, daca esti un zeu al frumusetii poate ca da... trebuie sa accepti si faptul ca poti fi respins, ceea ce nu e o tragedie, ni se intampla tuturor.

4 răspunsuri:
| SpencerH a răspuns:

In niciun caz cu replicile astea de cocalarwinking Incearca in felul urmator: flirteaza tare cu ea, s-o faci sa creada ca nu mai poti dupa ea, apoi ignor-o complet cel mult un: buna ca si cum nu o cunosti prea bine, apoi iar flirteaza apoi iar ignor-o. Iti va cadea in brate imediat

| xXemortalityXx a răspuns:

La felul in care scrii ma indoiesc ca o sa cuceresti o "gagica" si la numele pe care il folosesti as zice ca esti un manelist care poarte ochelari in casa si merge la bustu gol cu telefou cu manele la maxim, ma rog poate ma inselhappy experienta m-a facut sa scriu asta

| Sbell a răspuns:

Hmm.depinde.sa te comporti frumos cu ea.sa ii cumperi untrandafir cevathinking si sa ii zambesti pentru ca atunci ea va vedea ca ii acorzi atentie...intri in vorba cu ea.ii spui vorbe dulci etc. Sper ca te' am ajutat!happyFunda?

| Nicusor69 a răspuns:

Te poti duce la ea si o intrebi,, CE FACI PISI?'' si pe urma o intrebi ce program are ca poate sa fie ocupata in a face misto de tine laughing...