| RazzyFUnik a întrebat:

Cum cuceriti o fata? Ce replici de agatat folositi? Unde vi s-ar parea potrivit sa o invitati? Cum faceti cu plata? etc

5 răspunsuri:
| UbexFlo a răspuns:

O cuceresti cu vorbe dulci ca fetele pun botu repede la asa ceva.Replici nu stiu exact sa-ti zic ca eu nu am fost agatata cu replici.De invitat o poti invita la o plimbare in parc si apoi la un suc si cu plata... platesti tu.
Mie faza asta cu"baiatul trebuie sa plateasca"nu mi se pare normala, eu ma simt jignita si prefer ori sa facem cu randul, care sare primul cu banii plateste laughing Sau nu stiu. Oricum, mi se pare nasol pentru ca daca las un baiat sa-mi plateasca consumatia sau mai grav, sa-i zic sa plateasca el, e ca si cum as profita si as fi materialista asa ca nu mi-am lasat prietenul sa plateasca in locul meu pentru ca nu vreau sa las impresii de astea.

| FlorinDiablo a răspuns:

Pai teoretic daca eu te invit pe tine sa bem platesc eu ca te-am invitat ca e ilogic sa te invit si sa platesti tu

| adinaidk13 a răspuns:

Vrei parerea unei fete sau a unui baiat?

| Corina2 a răspuns:

Ca sa cuceresti o fata nu ai nevoie de replici de agatat, mi se pare o porcarie.in glume spuse unele pot fi amuzante dar atat. o inviti peste tot,parc, cinema, strand, ski, suc, cel mai important e sa stati cat mai mult timp impreuna si sa va simtiti bine. si plata intr'o relatie de lunga durata si serioasa nu e asa improtanta, depinde de fiecare