| princess123 a întrebat:

Cum dai la cineva ignore pe mess?
cum adica ignore? nu o sa mai fiu in lista lui?
si daca ii dau ignore, acea persoana vede?
dau FUNDA si VOT la ceilalti :X:X

Răspuns Câştigător
| TheSearcher a răspuns:

Pentru a da ignore -> te loghezi pe mess la tine -> sus ai o optiune Messenger, dai pe ea -> Preferences -> Ignore List -> dai pe Add si acolo scrii id-ul persoanei la care vrei sa'i dai ignor; p

6 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Dai click dreapta pe id-ul lui, apesi delete, apoi apesi pe un cerculet taiat (ignore).

| Ioannaaaaaaaaaa a răspuns:

Ingore. cum e sa ignori o persoana.adica...o stergi din lista.si o sa is` dea seama aceea pers pentru ca nu o sa mai intri pe mess. si cum se da ignore ti au zis ceilalti.:*

| ziom1999i a răspuns:

Buna ca sa dai ignore prima data stergel din lista da nu si din Adress Book apoi daca dai sa ii scrii ceva iti apare Ignore User in coltul din Dreapta sus apesi pe el si ii dai ignore inseamna ca nu o sa mai prmesti mesaje de la el apoi daca vrei sa ii scoti ignore trebuie sa intri pe site da nu mai zic ca ma dor degetele de la scris big grin

| BelleSarah a răspuns:

Ca sa dai ignore trebuie sa stergi acea persoana. dupa aia dai pe book si apesi de 2 ori pe imaginea acelei persoane si sus in dreapta este un cerculet rosu taiat acolo scrie ignore. apesi pe el, daca vrei sa ii dai spam bifezi casuta care o sa-ti apara. cand dai ignore la cineva acea persoana poate sa intre pe tine dar nu poate sa-ti mai dea buzz si daca-ti scrie ceva tu nu o sa primesti acel mesaj.

| girllll_4331 a răspuns:

In primul rand daca dai ignor la cineva el nu mai poate sa vb cu tina ca l`ai ignorat indiferent ce ti-ar scrie. si el te mai are in lista dar tu posibil sa nu.
2. daca te enerviaza cineva, atuncea sterge`l din lista si daca iti mai scrie, atuncia iti apare sus in dreapta in casuta in care iti intra sa vb un semn de stop doar ca scrie ignor sau alte semn care iti zice sa-l bagi in lisa ( ca sti ca tu l`ai sters) si daca dai ignor te intreaba daca vrei sa ii se raporteze la spam ca i`ai dat ignor.
si dupa aceea nu te mai poate enerva cu nimic:*:*:*
sper ca te-am ajutatlove struck
funda? big grin

| sarraalex a răspuns:

Dai click dreapta pe id-ul lui, apesi delete, apoi apesi pe un cerculet taiat (ignore). Si mergi acolo unde se poate scrie un id ca sa'l gasesti mai repede si scrii id-u' dai pe el si dai si spam sau ignore nu stiu exact, si dupa aceea nu o sa te mai vada! laughing