| anonim_4396 a întrebat:

Cum de sunt unele persoane sub 30 de ani care arata uzate si unele peste 30 de ani care zici ca sunt scoase din cutie? Voi ce ati prefera, avand de exemplu sub 30 de ani, prima categorie deoarece sunteti din generatii apropiate sau a doua categorie deoarece ce e frumos, e frumos, totusi?

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Relativ frumoase din exterior, uzate pe interior.

| Sofer a răspuns:

Prefer una proaspătă de 30 de ani.

| alina2k18 a răspuns:

Pai poate aia sub 30 ani lucreaza la REBU si vine de la Poplaca in oras ca sa dea zapada cu lopata la 5 dimineata sau sa mature prin vant, ger, ploaie.
Aia de peste 30 lucreaza la banca sau la vreun minister si dupa ce termina munca se duce la coafor, la tratamente faciale si la mani-pedi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru alina2k18):

Aia de la bancă au timp sa si fumeze deci arata mai spre rau decât cei de la rebu

| mgtow a răspuns:

Omul expirat e din cauza ca bea bauturi alcoolice peste masura si fumeaza. Somn de slaba calitate stres. Ceilalti tocmai inversul

| shareable a răspuns:

Pentru că oamenii sunt diferiți.

| Drimmero a răspuns:

A 2-a varianta/

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Fumatul si bautul strica cel mai mult si fizionomia si sanatatea! Si mai si costa enorm!