| MaraMara12 a întrebat:

Cum e asta cu conectarea WIFI? Daca am o tableta cum ar fi cel mai ieftin sa ma conectez la net?

2 răspunsuri:
| Mozurov a răspuns:

Conectarea WiFi inseamna ca poti avea internet fara cablu. Daca ai o tableta si esti intr-un oras mare, in unele zone are orasului sunt instalate retele WiFi, de unde te poti conecta la internet gratuit(exemplu:parcuri, malluri, cafenele). Desigur pentru acasa va trebui sa iti faci abonament pentru internet.

| Gaby_Yo_1993 a răspuns:

Daca vrei net ieftin du-te in orice statie de metrou ai wifi gratuit si stai cat te tine bateria eventual iti iei prelungitor la tine sau ii intrebi pe aia unde gaseste o priza 220v