| aLina_8828 a întrebat:

Cum e orgasmul la baieti?

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Orgasmul reprezintă pentru bărbați punctul culminant al plăcerii sexuale și în același timp sentimentul de eliberare provocat de ejaculare, acesta având loc de obicei fie în timpul, fie la sfârșitul orgasmului. Aceasta senzație intensă foarte plăcută atât din punct de vedere fizic cât și mental survine în timpul raportului sexual, al masturbării sau cateodată chiar în mod inopinat, în timpul somnului.
Pa, pa.

| Cosminovici18 a răspuns:

Buna! Pai orgasmul la baieti este tot un lichid alb care se numeste sperma ce contine spermatozoizi produsa de testosteron acele oua de sub penislaughing acele oua secreta sperma si le curge cand ejaculeaza cand se masturbeaza.Bafta! fundita?big grinbig grinbig grin

| lorycykcl a răspuns:

Senzational

| lorycykcl a răspuns:

Testosteronul e un hormon, "acele oua de sub penis" sunt testiculele.

| AlleyChann a răspuns:

Cum e mancarea?

| catalin188 a răspuns:

La fel ca si la fete big grin

| Bebelusa_9290 a răspuns:

Ei incep sa tremure si le iese sperma. E placut.