| madalina_8216 a întrebat:

Cum e prima data? am auzit ca e foarte dureros. sa fie asa?

8 răspunsuri:
| CevaNormal a răspuns:

Creed ca trebuie sa fie ca o intepatura de tintar big grin

| Parintele a răspuns:

Nu e FOARTE dureros. Depinde de organismul tau si de baiatul cu care o faci sa nu se grabeasca si sa aiba ceva experienta. Preludiul ajuta mult lubrifierea vaginului este deasemeni importanta.

| Fuckin-Battlefield a răspuns:

Depinde:de baiat de comportamentul lui, de cat de relaxata esti!, etc depinde si VArsta lui, ca daca tu ai 14 si el 19?!?! e normal depinde si de ''corpul tau si de elasticitatea ''lui''. kISEES

| roxynutza a răspuns:

Nu la toate persoanele esste asa depinde de organismul fiecaruia :*

| Okia a răspuns:

La fiecare fata este diferit depinde atat de organismul ei cat si de rabdarea si experienta parteneruluibatting eyelashes
Heiiiii stai linistitahappy ca nu va fi o durere insuportabila, incearca sa inlocuiesti durerea gandindu`te ca esti alaturi de persoana iubita:*

| visatoare a răspuns:

Depinde de organismul fiecaruia.Pe mine una nu prea m-a durut, adica a fost o durere suportabila.Depinde cum se comporta baiatul, cat de atent este cu tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu la toate persoanele e dureros! Trebuie sa fi destul de relaxata si sa nu te gandesti ca o sa doara.Si chiar daca o sa doara putin ai sa poti suporta! Gandeste-te ca esti alaturi de persoana iubita.

| madalina_8216 explică:

Roxy nici eu tocmai d asta am pus intreb asta big grin