| IAmDone a întrebat:

Cum e primul sarut?
La ce varsta l-ati avut si regretati? Adica va placea persoana respectiva? eu am 14 si nu am avut nici pupic. sad

42 răspunsuri:
| Armyanka a răspuns:

Eu l-am avut acum o lunalaughing In curtea scolii tot la 14 ani, aproape 15laughing a fost super, si da, imi placea si inca imi mai place de persoana repectivahappy. Nu te grabi, totul va veni la momentul potrivit si daca nu fortezi lucrurile si le lasi sa vina de la sine iti vei aduce aminte cu placere de primul tau sarut.

| Giulia97Anna a răspuns:

Eu inca nu l-am avut.

| Kalla a răspuns:

Este o senzatie de nedescris mai ales daca t-il da o persoana speciala.
La primul te panichezi un pic si iti este fica sa nu fi gresit ceva laughing
In urmatoarele dati deja esti expert si vine totul de la sine.
Oricum fiecare are primul sarut intr-un mod diferit.Nu la toti este la fel.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu n-am avut încă.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

De ce ai tu pasiunea aia de a-mi strica seara?

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Gata, am modificat linkul in ceva mai normal şi mai paşnic, poti sa te uiti cu incredere, in speranta ca mi-am reparat greseala

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Hai, la revedere. Nici să nu te mai gândeşti vreodată că vei mai vorbi cu mine. M-ai supărat destul.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Hmm, ciudat, ok.pa

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ca să nu par nesimţită închei cu un salut: baftă la spălat chiloţi în lighean.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ok, nu-i nevoie să-mi arăţi că eşti de la ţară.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nesimţitule, ziceam de tine.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

De unde sa stiu eu ca te va deranja chestia asta, ce copil

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nici de glumă nu ştii... Sau da? confused

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Atunci îi de rău...

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Normal, daca te consumi pentru o chestie ca asta (intrebarea), esti prea copil, si stiu de gluma, cand am chef

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Dar pentru ce m-am consumat? Pentru simplul fapt că nu m-am pupat niciodată? Neah, sunt mândră de asta...

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, nu-i mare chestie, poate fetele considera sarutul sau primul sarut ceva special, si oricum, cred ca e ok sa nu fortezi lucrurile si sa te bucuri de copilarie, copilaria e şmecheră

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Bine, dar sper că nu doar copilăria are părţile ei bune...

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Am dat si eu un exemplu ca sa te fac sa te simti mai bine

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nici nu trebuie să crezi că m-ai făcut să mă simt mai bine laughing.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Oricum, cum adică, baftă la spălat chiloţi în lighean?

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Era o glumiţă. N-o lua în serios.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Aia da replică anti-sistem

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Apropo, dacă nu făceam noi off-topic, întrebarea nu mai ajungea la "Populare" laughing.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

De fapt, nu-l prea pot numi "off-topic".

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, intrebarea in sine e extraordinară :-&

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, printre cele mai extraordinare întrebări. E o ruşine ca la 14 ani să nu te-oi fi sărutat niciodată.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, oricum cu generatia asta e o rusine ca n-ai facut altceva la 14 ani

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Meh, eu am 13 ani, deci îs foarte tânără, iar uneori sunt şi luată-n râs că nu m-am sărutat niciodată... ( laughing ) Eh, măcar de-aş fi avut 60, aş mai zice şi eu... laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

You are a baby, daca nu simti nevoia n-are de ce sa te deranjeze

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Dar tu câţi ani ai?smug Sper că nu te deranjează întrebarea...

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

De ce sa-ti spun, nu flirtez

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am 16 ani si inca nu ama vut primul sarut. Sper sa fie ceva magic:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E iocent, cu un pic de tremurat in buze o senzatie de placere linistitoare si un sentiment de fericire

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 14 imi placea foarte mult de persoana respectiva!

| marinaa9 a răspuns:

Decat sa ai parte de primul sarut cu o persoane cu care nu ai nici o legatura, mai bine lasi pe mai tarziu, nu e nici o rusine, mai bine ramai cu o amintire frumoasa decat cu una care nu-ti aduci aminte cu placere.Eu personal l-am avut pe la 13 ani, facut la un joc, si il regret laughing Si cum sa fie primul sarut? daca e facut cu o persoana pe care chiar o placi vei avea acei fluturasi in stomac, e placut oricum happy si sa nu ai emotii cand vei avea parte de el

| Grigore666 a răspuns:

La 14 ani copile nu-i nimic.Pentru că dragostea vine când te aștepți mai puțin, și nu ai limită de vârstă când te izbește te izbește.Dar nu săruta fără să simți nimic și nu cu mai mulți și cu unul singur.

| Dulcika28 a răspuns:

Nu iti facegriji, o sa ai parte si tu de primul sarut cand va veni persoana potrivita. Sper ca te-am ajutat!

| theoodora a răspuns:

Eu una l-am avut la 13 ani cand ma jucam sticluta pe saruturi pentru prima oara si nu pe obraz. laughing si nu, nu regret, dar nu e absolut nimic in concluzia ca tu ai 14 ani si nu ai avut nici un sarut, asta se intampla cu timpul cand poti gasi persoana care te place sau vice-versa.

| Andradalove a răspuns:

Eu l-am avut chiar anul trecut in clasa a 5-a cu un baiat cand ne jucam adevar sau provocare. Si nu regret nimic pentru ca lui ii placea de mine :*