| Xenoverse1 a întrebat:

Cum e sa ai o prietena sau iubita?

20 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

In functie de frica singuratatii care o ai. Cand faci fata nu ai nevoie de o relatie altfel cauti sau astepti pe una ca sa ai pe cineva langa tine. Bine nu e pentru oricine pentru ca ies scandaluri batai sau crime - altii nu doresc deloc si categoria 3a se multumeste cu orice doar sa fie intr-o relatie fara sai pese de riscuri inselat sau ca ea comanda in casa - sau invers. Un dentist se tot lauda la pacienti si personalul medical ca nevasta il inseala cu diversi barbati dar nu o lasa deloc

| DeyCj a răspuns:

Fain happy.

| RAY a răspuns:

Te paste dezamagirea si suferinta, in femei sa nu ai incredere niciodata, ele nu pot face diferenta intre adevar si minciuna, plus ca te lasa cand nu-i faci pe plac, niciodata o femeie nu e multumita de nimic asa ca zboara din floare in floare ca albinele

| TFL007 a răspuns (pentru RAY):

As prefera sa sufar dar sa am pe cineva aproape cu care sa ma bucur de viata

| RAY a răspuns (pentru TFL007):

Mi frica de suferinta, desi e inevitabil

| DoarBogdan a răspuns (pentru RAY):

Pai parca baietii zburau din floare in floare thinking

| RAY a răspuns (pentru DoarBogdan):

Si aia la fel si eu daca eram frumos faceam la fel, dar mi am descarcat frustrarea pe moment

| Drimmero a răspuns:

Iti cauti nevasta? Mai intai de toate schimba poza aia, schimba-ti atitudinea, fa-ti o freza decenta, repara-ti freza castron pe care o ai, ia si tu niste haine de duminica si apoi esti valabil pentru agatat

| Sofer a răspuns:

Pai cum sa fie? E ceva frumos și special sa te iubești cu cineva.

| ShaOfHatred a răspuns:

Eh, discutabil

| ForeverAlone97 a răspuns:

Fain pe moment, dar dupa ani si ani de relatie intervine monotonia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am auzit ca e misto!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E chiar fain, e că și cum te-ai da ca pe un curcubeu și toate probleme și apăsările ar dispărea cat ai zice pește.

Bucură-te de momentele in care ești tânăr, lasa iubitele, că de cele mai multe ori, când îți faci o prietena, iubita, sotie, intervin și alte responsabilități care ții se pun pe cap.

Răspuns utilizator avertizat
| TFL007 a răspuns:

E misto am vazut azi un cuplu in 105 sad se lingeau intens, presupun ca e fascinant nu am experimentat asa ceva desi am 28

| KR0NSTADT a răspuns:

E bine. Încearcă și tu. O să-ți poți odihni mâinile.

| NarcisIfrim a răspuns:

Fa un credit la banca, nu il plati..si lasa-i sa te sune, si ai sa vezi cum sa ai o iubita

| PuținConteazăNumele a răspuns:

Asta mă întreb și eu de ceva timp, dar fz urile nu mă lasă să afluhappy

| Ștefaniq a răspuns:

Vreau și eu o iubită diferită. O blondă de aceea cu măciucă în cap și toace și toate cele. Toate blondele cu măciucă în cap să îmi scrie!

| bmw300 a răspuns:

E prea asa