| alexandra00000 a întrebat:

Cum este o fata dulce? de care orice barbat s-ar indragostii? ce pot face eu sa fiu atat de dulce incat iubitul meu sa se indragosteasca mai mult de mine?

7 răspunsuri:
| Andutsaa a răspuns:

Fi tu insuti, daca odata s-a indragostit de tine, si a 2-a oara va cauta acelasi lucru,poate sensibilitatea, poate felul in care zambesti, poate datorita faptului ca esti amuzanta, cine stiee?! Cert e ca nu trebuie sa faci nimic special, ci doar sa fi TU asa cum esti mereu. Te pup!

| PrintesaGumitaa a răspuns:

Nu poti sa faci pe cineva sa se indragosteasca mai mult de tine pentru ca in opinia mea mai bine esti cine esti si nu incerca sa te schimbi. Iubitul tau este cu tine pentru ca i-a placut felul tau de a fii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incepe cu a nu fi falsa.

| Foxyyyy a răspuns:

Intrebarea ta imi provoaca diabet.

| emag a răspuns:

De fapt e diferita pentru fiecare barbat. frumusetea se afla in ochii privitorului

| IonutzMariusz a răspuns:

Da-te cu miere

| HouseHouse a răspuns:

That question gave me Epicness!