| PetruCURIOSITY a întrebat:

Cum este sa ai multiorgasm ( este vorba despre fete)? Eu nu am întâlnit astfel de persoane, dar sper sa am noroc...Cat durează actul in cazul in care ai o astfel de partenera? Are pretenții mai mari?

Răspuns Câştigător
| relian a răspuns:

Speri sa ai noroc cu ce anume? Chestia asta nu te avantajeaza pe tine cu nimic, asta asa ca idee.Sunt femei si din cate am citit, documetat is ceva mai inteligente, cel putin asa se spune, ca toate femeile care au ormasme asa multiple cum zici is mai inteligente decat restu.Eu din ce am observat, desi nu la multe ca nu-s barbatu fatal sa schimb femeile ca pe sosetedar asa fete ce am avut se pare ca regula aia sa aplicat, adica cele cu orgasm cum spui erau mult mai inteligente decat cele care aveau doara un singur orgasm la o partida.
Cum este? Pai simplu, fata termina de mai multe sau are ormasme mai multe in itervalu in care tu ai terminat odata.Pretentii mari nu are, is femei normale doara ca nu stiu ele is cunosc, isi cunosc bine corpu, stie sa controleze placerea ca sa faca chestia asta.
Bine acum daca tu termini in 2-3 minute nu mai poate avea multe orgasme, poate nici unu macar laughing, dara daca tu poti termina stiu si eu in 20 de minute ele dupa cateva minute au un orgasm, apoi o iau de la capat si tot asa pana cand vei termina si tu. Poate avea si 5 orgasme,depinde si de partener,cat ii place ei parteneru,cat de existat este si bla bla.
Deci sa spui ca tu ai avea noroc sa ai o astfel de femeie nu stiu daca e bine spus, dara macar ai o tipa inteligenta, daca ce spun expertii ori cei care au facut observatii in sensul asta este adevarat.
Tu daca esti cat de cat experimentat poti sa iti dai seama cand tipa are orgasm, apoi o ia iar de pa capat laughing dara chestia asta nu stiu daca te face pe tien sa te simti altfel.
Cat dureaza actul in acest caz? Pai dureaza pana termini tu normal laughing iar tipa daca vede ca tu esti pe pctul sa-ti dai "duhu" si-a luat-o cumva de la cap iti va spune sa mai astepti sa termine si ea odata cu tine laughing, cam asa stau lucrurile in mare.
Pretentiile ei or sa fie ca in cazul oricarei fete, adica pentru ea ca are doara un orgasm cu tine sau mai multe e ok oricum.Deci tu daca termini mai rapid, fata si-a facut si ea treaba e multumita, nu-ti face griji.Zic ca nu trebuie neaparat ca o femeie de genu asta sa aiba orgasme multimple neapapart ca daca n-are nu se simte bine.Ca are doara unu sau mai multe este la fel de multumita.

1 răspuns:
| mihai69 a răspuns:

Eu am întâlnit și e foarte mișto.
Actul durează fix cât te țin pe tine „bateriile". Dar la mine a fost (subiectiv vorbind) cred cel mai lung...
Prima găsită nici măcar nu știa că e capabilă de așa ceva! rolling on the floor
Deci nu cred să aibă pretenții deosebite față de orice altă fată.