| Bastanul2018 a întrebat:

Cum este sa faci sex în baia unui club/ restaurant? As dori răspunsuri de la vei ce au făcut-o.

Răspuns Câştigător
| lusth a răspuns:

Nu conteaza parerile altora. Unora le place, altora nu. Mie personal cand am facut-o mi s-a parut incitant, dar in acelasi timp foarte ciudat, si la finalul zilei nu as mai face asta. Altii, da. In club chiar nu e combinatie pentru ca mereu e mare imbulzeala in bai si e pur si simplu incomfortabil cand vin 5 oameni pe minut sa-ti bata-n usa. Am facut asta intr-o baie publica (mare, nu te gandi ca in baie d-aia de n-ai loc sa-ti misti mana) si a fost fun, pana in momentul in care venea lume sa bata-n ea sa verifice daca e liber. E pur si simplu ciudat pentru ca persoanele alea o sa-si dea clar seama de ce se intampla inauntru din cauza la sunete. SI DA E FOARTE CIUDAT laughing. Acum, poate sunt eu prea pudic, habar n-am. De-aia zic, trebuie s-o incerci pe pielea ta.

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

In baie sau in toaletă?

| Sofer a răspuns:

Cum sa fie. Incitant rău. Recomand sa încerci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E fain. După ce terminați să nu uiți să tragi apa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O situație lipicioasă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deplasat. Și cum să faci asta cu stresul că aude cineva sau că intră peste voi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pin de obsedati e pe aici plin. pute de obsedati.

| MValentin a răspuns:

In baia unui club/restaurant nu. Dar in cabinele de dus de langa piscinele unui aqua parca... genialbig grin si totusi pentru mine romantic

| georgianoofr a răspuns:

E forta, am vibrat, recomand!