| anonim_4396 a întrebat:

Cum fac ca o fată să mă placă, n-am mai avut iubită.
Cum să vorbesc cu ea pe Facebook, mulțumesc pentru răspunsuri.

3 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Maniere, cultura generala, si pe viu igiena si sa nu iti miroasa nimic, nici gura, nici subtiorile!
Firesc, pasi marunti si nimic fortat!
Succes!

| Alexandr a răspuns:

Pai nu grabi lucrurile si nu face pe baiatul rau, nu insista prea mult si nici nu o sufoca.

| alinutastraub a răspuns:

Ca sa te placa o fata pur si simplu trebuie sa fii tu. Sa nu incerci sa fii altcineva. De exemplu sa te dai ca stii sa inoti cand de fapt nu stii ( a fost un exemplu) fii tu si o sa reusesti. Alt lucru ar fi sa discuti foarte mult cu o fata si poate se leaga ceva... Daca ajungeti sa va placeti unul pe altul si chiar sa fiti impreuna ii poti aduce o mica atentie, ceva. Dar cele mai importante lucruri sunt: sa fii tu insuti si sa vorbesti foarte mult, sa fii deschis intr-o anumita masura. Nu chiar sa spui orice dar sa comunici sa vezi daca fata vrea sa vorbeasca cu tine si o sa reusesti. Scuze pentru comentariul kilometric si pentru exprimare, sper sa te ajute!