| stonedwizard69 a întrebat:

Cum fac ca Taylor Momsen sa fie sotia mea? Adica chiar o iubesc.

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cam tarziu. Deja am arvunit-o eu.

| Violleta2022 a răspuns:

Este simplu, impresioneaza-o cu ceva, cu ce altii nu pot!
Cumpara-i un avion, sau o calatorie cu iahtul privat in jurul lumii, ca sa vada cat de mult tii la ea, ori cumpara-i un inel cu diamant imens, sa vada ca ai face totul pentru ea si cine stie, poate se va indragostii de tine.
Oricum, amestecam aici placerea de a o asculta muzica ei cu dragostea, doua sentimente diferite, cand ea nu are habar de existenta ta.
Admiratori are cu miile, la fiecare concert si aparitie pe YT, FB sau Tweeter.
Deci, cu ce esti tu diferit de altii si cu ce ai putea sa o impresionezi, ca sa o faci a se indragostii de tine?
Stii ca are 26.5 ani, nu?
https://en.wikipedia.org/wiki/Taylor_Momsen

Daca toti actorii si cantaretii s-ar casatorii cu admiratorii lor, ar avea probabil cate 1000 de soti sau sotii, in haremul lor.

| Catrice a răspuns:

Ii trimiți multe mesaje pe rețelele de socializare și numărul ei de telefon în care ii spui asta și apoi pleci în America și te întâlnești cu ea. Simplu!

| aXy99 a răspuns:

Stai la coada.

| stonedwizard69 explică (pentru aXy99):

Ia vezi cum vorbesti.

| Goete a răspuns:

Cauta reteta, oricine o stie o ia de sotie, doar e matematic, exista reguli clare