| Catalyn13Barcelona a întrebat:

Cum fac o fata sa ma placa, si sa fiu impreuna cu ea!

Răspuns Câştigător
| XXXloveXXXx a răspuns:

Nu poti sa faci pe cineva sa te placa, tot ce poti face e sa te faci placut- asta am invatat si eu si asta cam asa e, deci fii tu insuti, poarta-te normal si nu incerca sa fii altfel. Daca nu ai curaj, ei bine, trebuie sa iti faci, si asa ii dovedesti ca gandesti matur. Inca un sfat: incearca sa fii peste tot unde e ea, dar sa para ca intalnirile sunt intamplatoare.Razi la glumele ei si da-i mereu dreptate. Fa-i complimente mereu, mai ales in fata prietenilor, eu in special iubesc asta.Bafta! Funda?

21 răspunsuri:
| Mademoiselle a răspuns:

Nu exista o modalitate anume, intra in vorba cu ea fa rost de id ei, vorbeste cu ea, dar nu ii spune imediat gandurile tale sa nu o sperii, vorbesti cu ea si pe urma ii spui! Oricarei fete ii plac complimentele asa ca sa nu fi "zgarcit" in complimente! Succes te pup :*

| Aduutza1993 a răspuns:

Pentru inceput imprieteneste-te cu amici de ai ei...afla-i numarul de telefon sau adresa de messenger pentru a putea discuta lejer. Pentru a avea o relatie trebuie sa vada fata ca aveti lucruri in comun,ca ganditi la fel, ca ascultati acelasi gen de muzica. Propune-i sa va vedeti prima data doar ca amici (ca sa nu vada ca esti disperat sa te combini cu ea ), faceti glume, o privire calda si un zambet sigur o va face sa se gabdeasca la mai mult. La a doua intalnire sigur o sa fiti impreuna. Incearca pe urma sa-i faci o surpriza asteapt-o intr-o zi de la scoala cu bomboane si ciocolata ...sigur nu se va astepta. Funda? tongue

| Ronnix a răspuns:

Mergi la Hoqwarts, te vor invata aia magia interzisa de care ai nevoie.

| Chauderitza a răspuns:

Hey :*.
Nu esti greu.
Trebuie sa o cuceresti.smug
Sa te imprietenesti bine cu eawinking
Sa o faci sa rada, ii ceri id-ul. dupa aceea numarul de telefon.si vorbiti.
Dar, sa fii sigur ca sa te placa si ea nu trebuie sa stai 2-3 ore.
Ci 1-2 luniwinking
Pana se ataseaza de tine :*
Bafta
Paa

| Catalyn13Barcelona explică (pentru Aduutza1993):

Am numarul ei de telefon, am si id-ul, suntem prieteni de 3 ani.

| claudiu2012 a răspuns (pentru Catalyn13Barcelona):

A okey

| loverul97 a răspuns:

Cum fac o fata sa ma placa?! e o situatie ciudata la mine. a inceput intr-o dimineata am intrat... am intrebat`o ce face etc. i-am cerut id`ul de mess. A zis nu ti`l dau ne cunoastem? Eu i-am spus : nu dar nu vrei? ea: nu. mai pot face ceva?

| MiCcUTzZ a răspuns:

Trebui sa stai pe langa ia dar sa nu stai mereu dupa de te va crede ca esti obsedat de ia!

| alexfunjohncena a răspuns (pentru Chauderitza):

Dar eu i-am cerut unei fete nr. de tell Si o zis nu tie nu ti-l dau, Ce vrei sa faci cu el? Dar inca cvbig grinaca eu si fata de care imi place si inca o prietene de-a mea stam si fata d care imi plc ma intreab daca imi plc de prietena mea si eu zic nu si fata de care imi plc zice Whoah ce bin si nu mai zice e si dupa zice woah ce rau Asa-i ca ai plc de mine? Sau daca ma intreaba daca m iubita, Nu inseamna ca ai plc de mine?

| AstaStEu a răspuns:

Saulutare TPU. eu mam andragostit de o fata.si imi este frica sa vorbesc cu ia. plus ca am niste prieteni foarte nesimtiti daca ma vad an preajma unei fete ancep sa rada sa faca baza de mine. Acea fata nu stiu parca nu este intresata de mine sau nu stiu... ca mieste frica sa vorbesc cu ia. Dati-mi si mie un sfat! si o vad app zilnic. pentru ca suntem antro trupa. si cand ancerc sa vorbesc cu ia nu pot nu-mi mai gasesc cuvintele. si eu ancerc normal cand o vad si-mi zice ceva ma fac ca nu sunt intresat de ia, si asta ma cam deranjeaza si pe mine.

| adrianoadyyy a răspuns (pentru AstaStEu):

Invit-o la un suc, si incearca sa sa o faci fericita.

| Cristian_Opincariu_1997 a răspuns:

Ma sincer, nu stiu ce parere aveti voi dar, facandui la o fata complimente incontinuu, se ataseaza mult de tine si pana la urma te place foarte mult. Vorbesc din propria experienta!

| aNoNiM996 a răspuns:

Pot sa te intreb ceva? cati ani ai?

| Catalyn13Barcelona explică (pentru aNoNiM996):

14 jumwinking

| VargaAndrei1979 a răspuns:

Fi romantic, nu injura cand esti in preajma ei

| Americanlife a răspuns (pentru alexfunjohncena):

Fii mai expicid

| Americanlife a răspuns (pentru AstaStEu):

Asa sunt si eu vrei sa ne unim pe fb?

| Shadowe12 a răspuns:

Eu as spune sa te imprietenesti cu ea sa fii tu insati si poate ea face primul pas... Daca nu inseamna ca nu sunteti facuti unul pentru cealalalt

| roberto02 a răspuns (pentru Chauderitza):

Te împrietenești cu ea, și după când faci pasul cel mare, Bam, friendzone...

| Axyongaming007 a răspuns (pentru Ronnix):

La Hogwarts nu te invata magia neagra