| teotanasoiu12345 a întrebat:

Cum fac sa nu ma mai excit asa de tare si sa nu mai ejaculez?

4 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Te gandesti la probleme laughing

| ywar a răspuns:

In primul rand tu nu ai experienta si de aceea la inceputul activitatii sexuale aceste episoade tot vor fi. Pe parcurs, cand vei avea o partenera stabila vei sti (si am scris corect happy ) sa te opresti cand se apropie furtuna, apoi sa incepi sa te misti din nou dupa ce trece senzatia de a termina. Se invata si le vei invata in cuplu. Pana una alta pune mana pe carte, incepe scoala.

| Basilievski a răspuns:

Nu mai da laba.

| AlexChi a răspuns:

Http://www.arenaweb.ro/index.php?topic=17088.0 una din metodele astea te-ar ajuta