| EazyPARcului a întrebat:

Cum fac sa revină sentimentele iubitei/ iubitului inapoi?

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Slujbe la biserica. laughing

| Tataru_Ionut_2001 a răspuns:

Încearcă să te gândești o perioadă la lucrurile care te-a atras la el/ea, iar în tot acest timp incearca sa vorbesti ceva mai rar. Iar apoi, dacă încă tii legatura si înca aveti o relație de amiciție, adică încă va înțelegeți bine și vorbiti unul cu altul, mplimbativa in locuri romantice, de preferat într-un parc la apus, ieșiți în oras

| EazyPARcului explică (pentru Tataru_Ionut_2001):

Mersi mult, asta incer acum deci totuși nu sunt singurul care gândește așa!