| iubbirica a întrebat:

Cum fac si eu sa imi creasca sanii! Va rog ceva idei ca nu am sani deloccrying

11 răspunsuri:
| A12NDRA a răspuns:

Nu ai ce sa le faci, poti doar sa astepti, fiecare creste in ritmul lui.

| Ofiintă a răspuns:

De asta depinde si cati ani ai
Uite un link: http://www.youtube.com/watch?v=43uKPvzymb4
bye bye

| Kittynika a răspuns:

N-ai ce faca draga.
Da cati ani ai?
Poate te-ar plictisi raspunsul.asteapta sa mai cresti pana pe la 20 de ani.
Sa nu iei pastile tincturi si alte cele pentru ca au fitoestrogeni si poti dezvolta nu sanii ci o tumoare la san sau la ovare si ai pusooooooo.
Asa ca las ca nu iti trebuie tie sani acum, doar cand o sa fi mama si trebuie sa suga bebe lapte, in rest pentru ce.sa se uite baieti la tine sa zica vai ce bunaciune?

| danaiubitzik2006 a răspuns:

Depinde cati ani ai.

| emima a răspuns:

De ce nu lasi sa treaca timpul mie mi-au crescut de la 14 ani in colo

| Piuliță a răspuns:

Să vezi cat de cuminte sunt, ti-i imprumut eu pe ai meilaughing))

| mihaeladulcikk a răspuns:

Ingrasa-te putin...dar cati ani ai? daca esti micuta, lasa, iti vor creste :*:*eu la 14 ani nu aveam deloc...ii ziceam mamei ca imi pun silicoane laughing) acum sunt mai mare si ei la fel, asa ca stai linistita, te-am pupat.

| nIMic_3176 a răspuns:

Daca ramai insarcinata, iti garantez ca vei avea parte de efectul dorit!

| Gabitzaa a răspuns:

Depinde cati ani ai...incearca sa te ingrasi si tu putin...sa nu faci vreo prostie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cere de la farmacie Tinctura de marar, si documenteaza-te in privinta eihappy
Poti sa te uiti si pe net in legatura cu exercitii care iti maresc sanii big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si cam cat ai vrea sa-i ai? de 10 kg unul ca aia de la pro tv? care spargea pepeni? sau ca una care-i are pana la buric, de poti face prastie din ei? ai rabdare ca vor creste.si apoi baietii vor sa f.a nu sa suga.