| tonyc7 a întrebat:

Cum face sex un preot cu sotia lui? Cu aceeasi frecventa cu care face un barbat obisnuit cu sotia lui? Si cu aceeasi multitudine de pozitii sexuale? Si e la fel de dezinhibat cand se afla in pat cu sotia lui precum un barbat obisnuit (suindu-se pe ea, atingando unde si cum doreste si punando in ce pozitie doreste)? happy

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Logic.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Preotii sunt tot oameni. Foarte multi sunt partial sau complet atei, deci sexul in cuplurile lor este cel putin normal. Biserica nu le impune nimic.

| ionur a răspuns:

Ce întrebare credină și mediocră -_- cum dracu sa facă? Tot ca noi ce ei sunt inter galactici sau ce? Sau dacă sunt preoți ce? Nu am înțeles ce? Au puter magice mai dai dracu ca toți sunt pedofili se dau preoți da dacă ii vezi ce gagici au și ce mașini Mercedes amg 500 de cai putere de unde atâta bine cuvântare frate? pedofili dracu cică preoți pedofili dracu pe ăștia nu-i suport deloc aolo ce lași face la ăștia nu zic ca dupăia miau belele deja am 5 mandate -_- nu-mi pun minte cu toți pedofili.

-_- niga.

| UnulSimplu312 a răspuns:

Sexul e la fel, doar ca nu au voie sex in zilele de sărbătoare și duminica (pentru ca atunci intra în slujba)