| alex194 a întrebat:

Cum faci ca sa te remarce o fata care nu te cunoaste?(ps eu sunt a 10 si ea a 9) Ms de raspunsuri.

15 răspunsuri:
| sebysebyca a răspuns:

Da-i foc la casa! cu siguranta te va remarca nu numai ea...

| k_7073 a răspuns:

laughing)
O sa vina si prietenii mei, Barbie si Kent laughing

| k_7073 a răspuns:

Am adaugat la textul tau

| AmYnAaa a răspuns:

Salut
1)pai in primul rand,treci pe langa ea de multe ori
in alta zi, scoate telefonul cand trece pe langa tine, si cand trece inapoi zii "f*ck it!" sau ceva de genul, dar striga tare si nervos ca sa te auda
in alta zi, poti da peste ea accidental pe coridor
si apoi ceri idul de la un prt/o prt de a ei, si ii zici eu sunt tipul care a dat peste tine azi sau ceva de genul, apoi gasesti sub de interes comun si apoi vezi tu
2)pai daca te place, trece pe langa tine deseori, intoarce capul dupa tine, zambeste cand te vede
bft:*!

| alex194 explică:

Nu ti-se pare ciudat? daca eu no cunosc deloc..doar am vazut-o de cate-va ori.straight face

| alex194 explică:

Nu frate normal k nu "Servus"lol.dar suna ciudat..eu sunt si mai timid:yawn

| alex194 explică:

Normal ca nu o sa ii spun "servus"lol.Dar daca eu no cunosc si ea cand pleaca de la scoala pleaca impreuna cu prietenele ei.straight face eu sunt si mai timid:yawn

| alex194 explică:

Normal ca no sa ii zic "servus", dar nu ti-se pare ciudat? Plus ca ea cand pleaca de la scoala pleaca cu prietenele ei.Si eu sunt si mai timid:yawn

| alex194 explică:

Pai si daca are pe cineva?:-s

| alex194 explică:

Am zis ca ea pleaca cu prietenele ei in grup, intru asa peste ea?straight face eu sunt si mai timidstraight face

| alex194 explică:

Mda..Mai bine raman la ideea de ai afla id de mess, vb cu un baiat din cls ei..Pai am zis ca umbla cu cateva fete, intru asa peste ele?straight face

| alex194 explică:

Da-mi id tau sa vb cvwinking

| alex194 explică:

Alejandro_mike,da-mi add.