| alexandru34 a întrebat:

Cum faci ca un act sexul sa dureze cat mai mult sa nu ejaculezi prea repede si cum faci ca o femeie sa explodeze de placere sa aiba o explozie de orgasm

9 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Autocunoastere, Cunoastere generala si particulara a EI, si a fiziologiei raspunsului orgasmic feminin, experienta "competitiva", Altruism, delicatete, rabdare, tandrete la Maxim, rafinament senzual, Dorinta reala de a-i oferi ceea ce ai scris, DAR, ATENTIE!, cu toate acestea, daca ae nu te vrea!, ci doar te accepta! - din varii motive sau interese! - nu ai sa poti! Deci pana la urma depinde si de ea FOARTE mult! >>> SUCCES!

mlm
| mlm a răspuns:

ASTA DEPINDE FOARTE MULT DE TINE CA BARBAT, CUM FACI SA-TI PRELUNGESTI PERIOADA DE PRELUDIU, CU CIT AL VEI PRELUNGI MAI MULT CU ATAT ACTUL SEXUAL VA TINE MULT MAI MULT.

ValiMocanu
| ValiMocanu a răspuns:

Tu ai o problema legata de pirotehnie? Femeia sa explodeze... explozie de orgasm... Orgasmul e ca ploaia, vine sau nu. Daca vrei ca femeia sa-ti arate trairile, atunci iubeste-o. Daca vrei doar sa faci sex...

| lilia_2632 a răspuns:

Uneori depinde foarte mult se starea psihologica.Creeaza o atmosfera romantica, gindeste-te mai mult la ea, aratăi cît de mult o doreşti, "exlozia de orgasm'" se datoreaza uneori sexului oral!

| onelove a răspuns:

Iubind-o si aratandu-i asta si in timpul actului sexual, si CEL MAI IMPORTANT... ---> NU FI EGOIST, mai este cineva in pat cu tine!

| Selena a răspuns:

Practice makes perfect happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bea tati un vin rosu inainte si vedeti voi apoiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa cat mi multa laba?

| Vagabontul_Dani_1996 a răspuns:

Eu zic sa bei un vin rosu, o chiocolata si asa o sa dureze mai mult pentru tine...si daca vrei sa o satisfaci si pe ea, accepta tot ce iti propune, arata-i ca o vrei si ca o iubesti...si daca este o fata de treaba eu zic sa o iei usor, sa nu sari pe ea ca un caine!