| Catalin180900 a întrebat:

Cum faci o persoana pe care o iubesti sa te placa?

3 răspunsuri:
| drogh a răspuns:

Blue Steel.

| S3S3an a răspuns:

Fii draguţ cu ea, ajut-o la ceva, protejeazo daca i se intimpla ceva, mai vorbiti ceva la un subiect comun
Si un sfat : sa nu o faci geloasa de ex. im prezenta ei sa filtrezi cu alte fete

| CrissRules a răspuns:

Intai de toate spune-i ce simti,daca te dai in vorba lunga si inutila cu ea fara sa-i spui ce simti va crede ca vrei sa fiti doar prieteni. daca in caz ca nu stii despre ce subiect sa discuti cu ea dupa asta,incearca sa o intrebi ce-i place sa faca in timpul liber, ce muzica ii place, pe scurt arata-i ca esti interesat de persoana ei, sper ca te-am ajutat, funda?